İŞKUR Teşvikleri

Kurumsal firmalara İŞKUR Teşvikleri için danışmanlık ve uygulamalı hizmet sunmakta olan TSE Danışmanlık ofisimiz, uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. İŞKUR’un işverenlere sunduğu avantajlı teşvikler bulunmaktadır. İŞKUR Teşvik danışmanlığı hizmeti sunmakta olan firmamız bu teşvikleri kusursuzca yerine getirip, işverenlerin kar marjını arttırmaktadır. 2014 Yılında İki şube olarak kurulmuş olan firmamız Merter meridyen plaza ve Gebze bölgesinde şube kuruluşları bulunmaktadır. Türkiye geneli sunduğumuz İŞKUR Teşvikleri;

  • İşbaşı Eğitim Programı (İEP)
  • Uygulamalı Eğitim Programı (UEP – Suriyeliler)

İşverenlere özel olarak çıkarılan İŞKUR indirim teşvikleri, İşçi desteği, yabancı uyruklu çalıştırma gibi teşvikler hakkında TSE Danışmanlık ofisimiz ile iletişime geçebilir, Detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde web sitemiz üzerinden teşvik sorgulama sistemi sayesinde SGK ve İŞKUR teşviklerinizi ücretsiz şekilde sorgulayabilirsiniz.

İŞKUR Teşvikleri arasında işbaşı eğitim programı ile işverenlerce işçi’ye maaş ve sigorta desteği gerçekleştiriliyor. Bu teşviğin uygulamasını uzman personelleri ile gerçekleştiren firmamız 750’den fazla aktif referans ile çalışmalarını sürdürmektedir. Web sitemizin referanslar kısmını ziyaret ederek, referanslarımızı inceleyebilirsiniz.