Bordro Hizmeti

Bordro işverenin iş karşılığında yaptığı ödemeyi, tüm vergi ve kesintileriyle birlikte belgelerle birlikte gösteren ve işçi çalıştığı sürece sistematik olarak yapılan Bordro hizmeti sonucuna düzenlenen belgedir. Günümüzde dijital odaklı olarak gelişen iş süreçlerinde, tüm riskli süreçlerden kurtularak ana iş kolları üzerine yoğunlaşması en önemli verimlilikle ilgili ilkeler arasında önemli ilke olmuştur.

TSE Danışmanlık ofisi olarak; sahip olduğumuz kamu alanındaki birçok hizmetler arasında en verimli iş süreçlerini müşterilerine kusursuz sunmaktadır. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz birçok referanslarımızla aktif şekilde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Bordro hizmetlerimiz ile kurumsal firmalara uygun özelleştirmeler sunarak, güçlü, eksiksiz ve başarılı iş süreçlerini beraberce sistematik takip içerisinde oluşturuyoruz. İş yükümlülüğünü ve yasal sorumlulukları üzerinizden alarak, iş maliyetini minimum indirerek profesyonel şekilde Bordro yapısına sorunsuzca ulaştırıyoruz. Teşvik-i Bordro hizmeti ile bordro hesaplamaları bordro sürecinde teşvik kazancınız ile kendini finansal olarak gösteren bordro hizmeti sunuyoruz.

Teşvikler ve bordro hizmetlerini süreç yapılarının beraber yönetilmesi TSE Danışmanlık ofisimizin uzman bordro danışmanlık kadrosu ile yönetimini gerçekleştiriyoruz. Firmanıza özel yatırım kazançlarınızı öğrenmek için SGK teşvikleri departmanında görevli uzman SGK danışmanlarımız ile irtibat kurabilirsiniz.

TSE Danışmanlık Ofisimizin sunduğu teşvik-i bordro hizmetinin detayları;

  • Giriş çıkış işlemleri sorunsuzca yapılır
  • Bordro puan bilgilerinin oluşturulması
  • Bordro hesaplamalarının yapılması
  • Raporlamalar ve genellemeler
  • SGK teşvik sistemi çalışmaları
  • Yasal bildirimler ve işlemler

uzman kadromuzda bordro çalışmalarından sorumlu uzman personellerimiz tarafından profesyonel çalışma içerisinde gerçekleşmektedir.