Yazılı ve Görüş Hizmeti

Hangi işletmeye sahip olursanız olun gerek Sosyal Güvenlik Kurumu yönetmeliklerine gerekse mevzuattaki diğer hükümlere bağlı kalmak zorundasınız. İşte bu çerçevede gelişen yazılı ve görüş hizmeti sizlerin kurumsal anlamda temsiliyetinizi tam olarak yerine getirebilmenizin yegâne yoludur. Peki, firmamızdan alacağınız hizmetler hangi şartlar altında gerçekleşiyor. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden konumuzun ayrıntılarına geçelim. Hepimizin bildiği üzere çalışma yaşamında ortaya çıkan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulduğu konjonktürel yasal mevzuat değişiklikleri her zaman söz konusu olabiliyor. Bu durumda firmamızdan yasal anlamda gerekliliklerinizin yerine getirilebilmesi için profesyonel destek alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Çünkü mevcut sistemin farklı olarak işletilebildiği aynı zamanda avantaj ve dezavantajların göz önünde bulundurulduğu sistematiğin uygulanması gerekecektir.

Yazılı ve Sözlü Yönlendirmeler Tarafımızdan Gerçekleştiriliyor

Birçok işletmenin en fazla ihtiyaç duyduğu konuların başında gerek yasal mevzuattaki değişikliklerden, gerekse kendileri lehine yapılan düzenlemelerden haberdar olmamalarıdır. İşte burada yazılı ve sözlü yönlendirmeler ile gerçekleşen hatırlatmalar devreye giriyor ve firmamız son derece gerekli bu hizmeti sizlere takdim ediyor. Bunun yanı sıra firmamızdan başta SGK danışmanlığı olmak üzere kurumsal pek çok hizmeti aynı anda alabileceğinizin altını çizmek istiyoruz. Tabii geriye yönelik sigorta teşvik primleri ve daha pek çok avantajın yine kurumsal anlamda sizlere sunulduğunu anti parantez belirtmiş olalım.

Kurumsal SGK Danışmanlık Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Aralarında genel sağlık sigortası ve tescil ve prim işlemleri gibi daha birçok farklı alanda çalışmaları bulacağınız kurumsal SGK danışmanlık hizmetlerimizden maksimum düzeyde yararlanacağınız düşünüyoruz. Çünkü başta mali ve sosyal haklar olmak üzere; 5510 sayılı kanun kapsamında yararlanacağınız haklarınız, ya da emeklilik ile ilgili konularda firmamızdan profesyonel destek alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra çalışma yaşamı ile ilgili mevzuat, hizmet birleştirme veya tarım tevkifat gibi konularda da kuruluşumuzdan uzman desteği talep edebilirsiniz. Lütfen saymış olduğumuz alanlar ile yazılı ve görüş hizmeti hizmetlerimiz için 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramaktan çekinmeyiniz. Firmamız ile kuracağınız irtibat sonrasında sizleri çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirmek üzere görevlilerimiz iletişim kanallarımızın başında olacaklardır. Ayrıca Bağ Kur, doğum, askerlik borçlanması ve diğer hususlarda da yine firmamızın sizlerin yanında olacağını lütfen unutmayınız.

SGK Danışmanlık adı altında sunduğumuz diğer hizmet;